работна плоча нови X79 плоча 2011 pin компатибилен 8G меморија плоча бесплатен превозот
Ново - 5 %

работна плоча нови X79 плоча 2011 pin компатибилен 8G меморија плоча бесплатен превозот

Залиха
DEN 9312.00
DEN 8846.00
Износот:


започнете
крајот
работна плоча нови X79 плоча 2011 pin компатибилен 8 G меморија плоча бесплатен превозот
Новата 2011-pin X79 Плоча Големина : 280 * 220 MM
X79 припаѓа на ultra high-end серија плоча е Intel LGA 2011 плоча возење pin ultra high-end ПРОЦЕСОРОТ користење. На пример E5 2660 E5 2670
Ве молиме десктоп меморија компатибилен 4 G 8 G двострано меморија!
и многу повеќе. Answer : ___________________________ Note : не поддржува ECC меморија
Применливи тип : десктоп компјутери; Поддршка Процесор Спецификации : 2011
ПРОЦЕСОРОТ платформа : Intel
ПРОЦЕСОРОТ грло : LGA 2011
ПРОЦЕСОРОТ Тип : Intel 2011 година;
SATA интерфејс : Поддршка 4 SATA II, 2 Моб SATA III интерфејси;
Број на SATA Интерфејс : 6;
USB Интерфејс : Поддршка USB2.0 интерфејс;
Бројот на USB интерфејс : Поддршка 14 USB интерфејс;
Звук чип : Поддршка за интегрирани аудио чип;
Купувачот Совети
(1)Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
(2) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
(3) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
(4) Ако производите не работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.(ве молиме да ни кажете во кое време преку е-пошта со твоите тестирани слики или порака онлајн,дури и видео )Пред да ја инсталирате, морате да бидете сигурни дека другите делови од вашиот компјутер 100% работа, во спротивно тоа ќе предизвика мојот производ не работат. Понекогаш, исто така, ќе штета моите производи. ако не е наша одговорност,ние не се Прифати се Враќа .
(5) производи лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка.

Декларираните карактеристики

Чипсет Производител:
Intel
Број На Модел На:
X79
Пристаништа:
SATA,USB 2.0,Ниту еден
Бренд Име:
OIA
Објектот Состојба:
Нови
Примена:
Десктоп
Меморија Банка:
4 DDR3 DIMM
Пакет:
No
Чипсет:
Intel X79
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Тип Socket:
LGA 2011
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Меморија канал:
Двојно
Производи Статус:
Акции

Поврзани производи