MOSISO 11 13 15 Лаптоп Briefcase Торба Покрие за Macbook Air/Pro/Asus само 11,6 13.3 15.6 инчен Лаптоп Чанта Торба Со Појас

MOSISO 11 13 15 Лаптоп Briefcase Торба Покрие за Macbook Air/Pro/Asus само 11,6 13.3 15.6 инчен Лаптоп Чанта Торба Со Појас

Залиха
DEN 767.52
Износот:

MOSISO Netbook Лаптоп Торба Случај Чанта/Briefcase Со Појас Trolly 11" Внатрешна големина на : 12.6*8.86*0.79 инч / 32*22.5*2cm 13" Внатрешна големина на : 13.58*9.65*0.79 инч / 34.5*24.5*2cm 15" Внатрешна големина на : 15.16*10.63*0.79 инч / 38.5*27*2cm Pls Љубезно Мерка Вашиот Лаптоп за да Бидете Сигурни дека Можете Да Го Користите. Карактеристики : Погодни за Macbook/Asus/Acer/Lenovo,само 11,6 13 13.3 14 15 15.6 инчен лап-топ компјутери/лаптопи/Ultrabooks Полиестер пена баласт слој и меки руно ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција,го заштити вашиот компјутер од случајно гребнатини. Прилагодливи рамо, рака и врвот се справува со чанта случај овозможи да го носат вашиот лаптоп удобно и може да се подвиткано далеку во џебовите кога не е потребен. Назад појас е лесно да се поправи на trolly случај. Страна џеб на кесата е идеален за чување на мали предмети како што се моќ, адаптери, кабли, пенкала и notepads, нудејќи додаде погодност. Топ-вчитување на патент на вреќа глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер
Гаранција &Одржување :
1.Ние обезбедуваме 6 месеци замена и 12 месеци за одржување гаранции.
2.Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети
3.Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) враќање адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Откако се врати пакет примени, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО

Декларираните карактеристики

Големина:
11 inch, 15.6-inch, 13.3-inch
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
11,12,13,14,15 инчен лаптоп/лаптоп/компјутер
Тип:
Лаптоп Гласник
Стил:
Fasion
Бренд Име:
MOSISO
Пакет:
No
Стил:
Рамо Кеси
Материјал:
Полиестер
Применливи модели:
за Macbook/Asus/Acer/КС
Гаранција:
1 година
ОЕМ:
Yes
Функција:
Водоотпорен/Shockproof/Бришење Resistence
Големина Опција:
11/13/15 инчен
боја:
Вино Црвено/Сива/Розова/Светло Сина/Светло Сива
Како да се избере:
Ве молиме обратете се до внатрешните големина кога цел

Поврзани производи