Simplee Исклучување рамо флорални лето облечи Гроздобер висока половината плажа облечи жените 2017 Секси кратки фустани vestidos
Ново - 40 %

Simplee Исклучување рамо флорални лето облечи Гроздобер висока половината плажа облечи жените 2017 Секси кратки фустани vestidos

Залиха
DEN 959.04
DEN 576.00
Износот:


Simplee Исклучување рамо флорални лето облечи Гроздобер висока половината плажа облечи жените 2016 година Секси кратки фустани vestidos
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Лето боја мора да бидат во повеќето шарени и монотоно
облечен само една боја, би можело да се стави на повеќето убави
бои со откривање на печатење носи тоа!
Цветни Печати / Исклучување на Рамо / Вклопуваат и Одблесокот
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SIMPLEE
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Империја
Деколте:
Slash вратот
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
DR460
Пол:
Жените

Поврзани производи