NI-МЗ Моќ Алатка Батеријата 12V 3.6 АХ за dewalt De9075 De9037 DC9071 DE9037 DW9072 DE9501 152250-27 397745-01 de9074 DW979K dw953
Ново - 24 %

NI-МЗ Моќ Алатка Батеријата 12V 3.6 АХ за dewalt De9075 De9037 DC9071 DE9037 DW9072 DE9501 152250-27 397745-01 de9074 DW979K

Залиха
DEN 2182.08
DEN 1658.00
Износот:


Батерија Тип : Ну-МЗ Напон : 12 V Капацитет : 3600m Ah Боја : Yollow-Црна Димензија : 94.15 x 80.36 x 106.85 mm Тежина : 620g го Замени Оригиналниот за Батерија Dewalt Код : 152250-27, 397745-01, DC9071, DE9037, DE9071, DE9074, DE9075, DE9501, DW9071, DW9072
Ги собере Оригиналните за Dewalt Модел : за 2832 K(Cordless Пили) за 2800 Серија : 2802 K, 2812 B, 2812 K, 2832 K, 2852 B, 2861 K-2, 2872 B, 2872 K-2, 2872 KQ, 2898 B, 2898 K за DC Серија : DC528 (БЛИЦ СВЕТЛИНА), DC540, DC540 K DC542, DC542 K DC612 KA, DC614 KA DC727 KA, DC727 KA-AR, DC727 KA-B2, DC727 VA, DC740 K-2, DC740 KA, DC742 KA, DC742 VA, DC743 KA, DC743 KB, DC745 KA, DC745 KB, DC756 KA, DC756 KB DC840 KA, DC841 KA, DC845 KA DC940 KA, DC945 KB, DC980 KA, DC980 KB, DC981 KA, DC981 KB, DCD910 KX, DCD940 B2, DCD945 B2 DCDK12 за DW Серија : DW051 K, DW051 K-2, DW052 K, DW052 K-2, DW052 K2 H, DW052 Z, DW053 K, DW053 K-2, DW053 K2 H DW904 (Блиц Светлина), DW907 K-2, DW907 K2 H, DW907 Z, DW912, DW915 (Блиц Светлина), DW917 (БЛИЦ СВЕТЛИНА) DW924 K2 AR, DW924 K2 B2, DW924 K2 B3, DW924 K2 BR, DW924 K-B2, DW924 K-Б3 DW927 K2, DW927 K-2, DW927 KV-2 DW930, DW930 K DW940 K, DW940 K-2 DW953, DW953 K, DW953 K-2, DW953 KF-2, DW953 KS-2, DW953 KV-2, DW953 RFK2 DW965, DW965 K, DW965 K-2, DW968 K-2 DW970, DW971 K-2, DW972, DW972 B, DW972 K, DW972 K-2, DW972 KQ-2, DW972 KS-2, DW972 RLK2, DW974 K, DW974 K-2, DW974 KQ, DW975 B, DW975 K, DW976 K, DW977 B, DW977 K, DW979, DW979 K, DW979 K-2, DW979 K2-BR DW980, DW980 K-2, DW981, DW981 KD-2, DW981 KF-2, DW981 KQ ПАКЕТ
1 X DE9071 Батеријата за Dewalt 2802 K DE9074 DE9075 DC740 K 12 V 3.6 Ах Ni-МЗ Yollow-Црна 1 X Упатство
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. ПРАТКАТА 1.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO). 2.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата. 3.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа. 4.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. 5.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. 6.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.

Декларираните карактеристики

Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Број На Модел На:
DE9074
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Тип:
NI-МЗ
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
DVISI
Големина:
94.4 x90x 106.2mm
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
3600mAh
Замена На Батеријата:
Yes

Поврзани производи