3PCs/многу Кожа Занает Крпа Awl Алатка Pin Удирање Дупка Создателот Крои Overstitch G03 Капка брод

3PCs/многу Кожа Занает Крпа Awl Алатка Pin Удирање Дупка Создателот Крои Overstitch G03 Капка брод

Залиха
DEN 54.24
Износот:


Спецификација : Одговара за пирсинг кожа ,текстил и хартија, занает итн. Удобен ,издржлив, лесен за употреба и широко се користи
На awl алатка е остар, ве молиме да користите ca refully и далеку од децата Вкупна должина : 12.5 cm/4.9" се Справи со Големина на (Приближно) : 73 x 20mm/2.8" x 0.8" (L*D) Големина на Игла : 53 x 2mm/2.1" x 0.08"(L*D) Материјал : Челик и дрвена рачка Боја : како на сликата show Note : D : D ue на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
На wl Алатка x 3

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
awl
Употреба:
awl
Материјал:
ЧЕЛИК И ДРВЕНА РАЧКА

Поврзани производи