Висок Квалитет Плус Големина S-6XL Мода Браун Overbust Готски Корсет Женска Синџир Steampunk Корсети Bustiers долна Облека Со Патент
Ново - 8 %

Висок Квалитет Плус Големина S-6XL Мода Браун Overbust Готски Корсет Женска Синџир Steampunk Корсети Bustiers долна Облека Со

Залиха
DEN 1144.80
DEN 1053.00
Износот:


Име : Плус Големина S-6 XL Мода Браун Overbust Готски Корсет Категорија : Жени> Корсети & Bustiers Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Боја : Browm Материјал : Полиестер & Spandex Шаблон Тип : Цврсти Декорација : Патент, Синџир Пол : Жените,Женски.Дами Пакет Содржина : 1 корсет +1 g-string Тежина : 0.65 kg Испорака : бесплатна испорака,капка превозот Повод : вечер,забава,секојдневни Функција : Обликувањето На Телото Слабеење Одговараат Bustier
Генерално, испорака на САД, Русија и се потребни околу 10-25 работни денови .
Испорака до Канада, АУ, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 20-39 дена .
Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Ви благодарам многу!


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
W58925 Готски Корсет
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Секси
Декорација:
дупка
Шаблон Тип:
Печати
Материјал Состав:
steampunk корсет
Пол:
корсет за жени
боја:
Браун
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL
Материјал:
Полиестер/Винил
occastion:
посебни
Пакет:
Пакет Секое Парче Во Еден Пп Торба
Стил-1:
steampunk корсет
Стил-2:
overbust корсет
Стил-3:
Готски

Поврзани производи