YIKALAISI 2017 Нова Мода Природен Бисер Прстен Накит 925 Sterling Silver Interlaced Прстени Бисер Свадба Прстени За Жени
Ново - 63 %

YIKALAISI 2017 Нова Мода Природен Бисер Прстен Накит 925 Sterling Silver Interlaced Прстени Бисер Свадба Прстени За Жени

Залиха
DEN 648.00
DEN 240.00
Износот:


Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 8-9 мм
Должина : Променливи Во Големина
Метал : 925 sterling silver
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Писмо
Материјал:
бисер
Бренд Име:
YIKALAISI
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Функција:
111
Метали Тип:
925 Sterling silver

Поврзани производи