Трговија на големо 925-sterling-накит прстен, сребрени позлатен цвет растенијата убава мода накит, Инкрустирани камен Сончоглед Прстен R151
Ново - 49 %

Трговија на големо 925-sterling-накит прстен, сребрени позлатен цвет растенијата убава мода накит, Инкрустирани камен Сончоглед

Залиха
DEN 87.84
DEN 45.00
Износот:

Големина : 7,8 Тежина : 3.70 g

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
MPMCUFQT:
DKAIAROO

Поврзани производи