UGEEK 2 во 1 микро SD картичка Двоен Систем Switcher за Малина Пи 3 Моделот Б, 2B, Б+, НА+, Нула |Двојно ТФ-Картичка Адаптер| две во едно

UGEEK 2 во 1 микро SD картичка Двоен Систем Switcher за Малина Пи 3 Моделот Б, 2B, Б+, НА+, Нула |Двојно ТФ-Картичка Адаптер|

Залиха
DEN 479.52
Износот:


Дизајн за играчи кои имаат потреба од чести задача-префрлување помеѓу два системи.
Answer : ___________________________ Note : 1, Одберете А,Б ТФ-Картичка од t тој switch. 2, ве Молиме исклучете го вашиот Малина Пи, потоа промена на системот, се префрлат без исклучување ќе го оштети вашиот систем на ТФ-Картичка.

Декларираните карактеристики

Додаток Тип:
Советодавниот Одбор
Бренд Име:
UGEEK
Компатибилен со:
малина пи

Поврзани производи