Нови Шие На Rhinestones Со Ноктот Четири Дупки Метал Поставување Бисер Шие-На Кристали DIY Кеси Фустани, Облека, Додатоци

Нови Шие На Rhinestones Со Ноктот Четири Дупки Метал Поставување Бисер Шие-На Кристали DIY Кеси Фустани, Облека, Додатоци

Залиха
DEN 56.64
Износот:


Забелешка : Ако сте се купи многу предмети, ве молиме да го користите "Количка" да поставите цел, кликнете на " Додади во Кошничка ", ако тоа не е бесплатен превозот, вие само треба плати еден превозот цена, ви благодариме! Име на производ : да се Шие На Кристал Боја : Беж; Беж AB; Црвено Siam AB; Sapphire AB; Топла Розова AB; Џет AB
Големина : 6mm / 8мм
Пакување : 6mm 50 Pieces /Pack 8 mm 30 Pieces /Пакет
Материјал : Бисери Со Метални Ноктот
Пријава : Примена венчаница, Облека, Чанти, Чевли, Чанта, DIY Телефони.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
88888
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Примена:
Фустан Видиме,Чанти,Облека,DIY модна предмети
боја:
5 Бои избор
Материјал:
бисер
Големина:
6mm 8mm

Поврзани производи