Бесплатен Превозот Locksmith Нови Алатки,Транспарентни Брави Скршена Клучна Extractor Мини Картичка Торба Алатки
Ново - 7 %

Бесплатен Превозот Locksmith Нови Алатки,Транспарентни Брави Скршена Клучна Extractor Мини Картичка Торба Алатки

Залиха
DEN 695.52
DEN 647.00
Износот:


Тука :
1.Торба Алатки вклучуваат : 12pcs пракса алатки и 3pcs тензија алатка.
2.Картичка алатки вклучуваат 5pcs мини пракса алатка.
3.Ако ви треба детали слика,ве молиме контактирајте со нас наскоро,ние ќе ви даде повеќе слика .

Декларираните карактеристики

Големина:
padlock bag tools, two lock bag tools, full set
Број На Модел На:
Никој
Бренд Име:
пронаоѓач
is_customized:
No

Поврзани производи