Долго Кристал Капка Обетки За Жените Кубни Циркони Накит Трговија На Големо Златна Боја Жена Earings Година Нови E1971

Долго Кристал Капка Обетки За Жените Кубни Циркони Накит Трговија На Големо Златна Боја Жена Earings Година Нови E1971

Залиха
DEN 239.52
Износот:

Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Добредојдовте на провери и нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ви благодариме!
.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ви благодариме за разбирањето. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.
Долго Кристал Капка Обетки За Жените Кубни Циркони Накит трговија на Големо Platinum/18 K Вистински Злато Позлатен Жена Earings 2016 Година Нови E1971 Долги Обетки Кристал Долги Обетки Сребро Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E1971
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Starlord
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Поврзани производи