100PCS/МНОГУ година Нови деца додатоци Чипка лак headband плетени еластична бебе девојка headbands корејски коса додатоци 22 боја

100PCS/МНОГУ година Нови деца додатоци Чипка лак headband плетени еластична бебе девојка headbands корејски коса додатоци

Залиха
DEN 2476.32
Износот:


[боја] : исто како пик (што би можеле да ни остави порака за било која боја сакате ) [Најава] : ние ќе превозот ќе случајно ако ние не добиете порака ви благодариме !

Декларираните карактеристики

Големина:
Size fits all
Бренд Име:
wowsorie
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
Headwear

Поврзани производи