4pcs 1.5 v 1100mWh ААА литиум li-полимер батерии
Ново - 17 %

4pcs 1.5 v 1100mWh ААА литиум li-полимер батерии

Залиха
DEN 1741.92
DEN 1446.00
Износот:

Опис : Големина : AAA Без меморија ефект,Низок само празнење,Еколошки 100% Сосема Нов Батерија Тип : Општа цел Полнење на Батеријата Напон : 1.5 v Капацитет : 1100mwh Материјал : Литиум јонска полимер Батерија на Полнење пати : До 1000 пати Компатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки. Внимание : НЕ ги фрлајте во оган или топлина. НЕ пункција,оштетување,и расклопување. НЕ се мешаат свежи батерии со користените батерии.

Декларираните карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
4pcs батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
JK-002
Пакет:
Пакет 1
Големина:
AAA
Бренд Име:
KENTLI
Пакување:
4pcs батерии
Номиналниот Капацитет:
1100mWh

Поврзани производи