памук т кошула жените леопард печатени лето блузи tees кратко sleeve мода Обичните T-shirt camiseta 1879
Ново - 38 %

памук т кошула жените леопард печатени лето блузи tees кратко sleeve мода Обичните T-shirt camiseta 1879

Залиха
DEN 512.64
DEN 318.00
Износот:


Лето shoreved Т кошула women 's жена на врвот
Затоа што секоја земја не е иста големина, ве молиме изберете вистинската големина според големината на табелата. Ако ви треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Поради временската разлика, одговор на одложување, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ЕДНА ТОРТА
Материјал:
Lycra,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1879
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
бела, сива, жолта
Големина:
S M L XL
Шема:
Леопард
Времето на пазарот:
2016 година
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен

Поврзани производи