S7/S7 Работ Јасно Флексибилни Мека TPU Случај Покритие За Samsung Галакси S7 Работ 360 степени Полно Тело за Заштита на Телефонот Случаи Додатоци
Ново - 21 %

S7/S7 Работ Јасно Флексибилни Мека TPU Случај Покритие За Samsung Галакси S7 Работ 360 степени Полно Тело за Заштита на Телефонот

Залиха
DEN 238.08
DEN 188.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
S7/S7 Работ Јасно Флексибилни Мека TPU Случај Покритие За Samsung Галакси S7 Работ 360 степени Полно Тело за Заштита на Телефонот Случаи Додатоци

Декларираните карактеристики

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7,Галакси S7 работ
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi case
Карактеристики:
За Samsung Галакси S7 galaxie samsun galaksi gelaksi случај
дизајн:
Ткаеше,Гроздобер,Сјајни
is_customized:
For Samsung case cell phone S7/S7 Edge Clear Flexible case
Водоотпорен:
За Samsung покрие carcaso покрие Мека TPU Случај Покритие За Samsung
Големина:
For Samsung case caso bag Galaxy S7 Edge 360 aluminium mobile
Димензии:
За Галакси S7 телефон coque телефон Степен со Полно Тело за Заштита на funda
Материјал:
За Галакси S7 маска ќелија торба Телефон Случаи Додатоци за мобилни
Број На Модел На:
Мобилен Телефон coque capa capinha kryty Залив Торба Mobil Мобилни Phon movil
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон

Поврзани производи