НОВИ 12v 1.5 Ах Ni-CD-то го Замени Моќ Алатка Батеријата за METABO 6.02151.50 BZ12SP BZ 12 СП, SSP 12, ULA9.6-18
Ново - 29 %

НОВИ 12v 1.5 Ах Ni-CD-то го Замени Моќ Алатка Батеријата за METABO 6.02151.50 BZ12SP BZ 12 СП, SSP 12, ULA9.6-18

Залиха
DEN 1554.72
DEN 1104.00
Износот:


Батеријата Модел : за METABO Батерија Тип : Ni-CD Капацитет : 1500mah Батеријата Напон : 12 V Батерија Боја : Црна
Го замени оригиналниот батеријата код : Замени за METABO оригинална батерија : 6.02151.50 Компатибилен со оригинални алатки : за METABO Алатки : BZ12 SP
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. ПРАТКАТА 1.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO). 2.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата. 3.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа. 4.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. 5.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. 6.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.

Декларираните карактеристики

Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Ni-CD
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
DVISI
Број На Модел На:
ULA9.6-18
Големина:
102*78.2*83.3
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Замена На Батеријата:
Yes

Поврзани производи