Преносни батерија управувана led string светлина /божиќ pinecone резерви/партија светла/ нова година за декорација на домот
Ново - 30 %

Преносни батерија управувана led string светлина /божиќ pinecone резерви/партија светла/ нова година за декорација на домот

Залиха
DEN 426.24
DEN 299.00
Износот:


Декларираните карактеристики

боја:
1M 10 Led диоди, 2M 20 Led диоди, 3M 30 Led диоди, 4M 40 Led диоди
Број На Модел На:
YY-2016831-A1
is_customized:
Yes
Led боја:
топло бела
батеријата работеше:
АА/ не вклучуваат
Функција:
flameless/заштеда/ партија дома декорација
Префрлете:
за вклучување/исклучување
Led количина:
10/20/30/40 компјутери опција
Должина:
1/2/3/4M опција

Поврзани производи