10PCS Jinhao стил Стандардна Црна Ballpoint пенкало Refills Nib Медиум Нови Погоден за сите типови на mb продавница и пазарот
Ново - 15 %

10PCS Jinhao стил Стандардна Црна Ballpoint пенкало Refills Nib Медиум Нови Погоден за сите типови на mb продавница и пазарот

Залиха
DEN 105.60
DEN 90.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Пакување:
10
Рефил Тип:
ballpoint пенкало рефил
Стил:
рефил
Број На Модел На:
m

Поврзани производи