32 КОМПЈУТЕРИ стандардна големина магнетна градежни блокови Модел за Градење Играчки Тули дизајнер Осветлуваат Тули магнетни играчки
Ново - 15 %

32 КОМПЈУТЕРИ стандардна големина магнетна градежни блокови Модел за Градење Играчки Тули дизајнер Осветлуваат Тули магнетни

Залиха
DEN 768.00
DEN 653.00
Износот:

Материјал : Пластични + магнет Големина : Приказ на Слика Пакување : Обични картон Боја : случајни Објект во парк Ова е 2016 година популарни градежни блокови, тоа е безбедно, еколошки, тоа не ќе му наштети на децата. Тоа може да се вежба децата имагинација, креативност, деца, најдобри роденденски подарок и Божиќни подароци. 1 Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја., Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 5-25days може да пристигне на вашата адреса. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашиот веб продавница,. Ние ќе забележите следење Бр. со цел листата или испратете e-mail до вас.
2 Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации.,ви благодариме!
3 Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација,ви благодарам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.и тоа нема да ве изневерам.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
4 Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
5 За Нас
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти. Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Класификација:
Магнетно
Пластични Блок Форма:
Плоштад
Број На Модел На:
0343
Предупредување:
не се јадат
Бренд Име:
XINGQIUYONGZHE
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Поврзани производи