КС-95 исклучителна црвената телефонска говорница копче синџири мода висок квалитет на Личноста сребро позлатен KeyChains
Ново - 25 %

КС-95 исклучителна црвената телефонска говорница копче синџири мода висок квалитет на Личноста сребро позлатен KeyChains

Залиха
DEN 136.80
DEN 103.00
Износот:


Функција :
1)Материјал : Алуминиум
2)Боја : како на сликата
3 ) Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон
Како да се купат
превозот
Повратни информации ве молиме да не ме остави негативни повратни информации. нашите productd се исти wiht сликата.исто така, не се споредуваат нашите производи со jewery вреди илјада долари.постои една стара поговорка во кина : на peny достоен за тоа. кога ќе ме остави негативен фидбек, јас, исто така, ќе се стави во црната листа и јас ќе nevevr продаде нешто за вас. ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме нашите ѕверот да ги реши проблемите. ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
КС-95
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Поврзани производи