Луксузен бренд ултра тенок Нова мрежа задниот поклопец случај за LG G5 случаи и ги опфаќа за g5 SE оригинални додатоци
Ново - 5 %

Луксузен бренд ултра тенок Нова мрежа задниот поклопец случај за LG G5 случаи и ги опфаќа за g5 SE оригинални додатоци

Залиха
DEN 287.04
DEN 273.00
Износот:


Нов луксузен бренд Gird Дизајн задниот поклопец случај за LG G5
( Ние се стремиме да се направи секој детали, Ние само се произведуваат бутик ) * Определување * :
Производот е произведен и дизајниран од страна на познатиот бренд , Тоа можеби најкул дизајн на LG G5 Мода мобилната мрежа дизајн, Има добри топлински зрачење функција Ултра-тенок, 5 пати оксидација процес, одлично чувство Совршено се произведени за да ги собере за LG G5 / G5 SE Направени од високо-квалитетен Материјал, врвот quanlity Бренд пакет, одговараат за подарок за вашиот пријател * Добри Вести * Ние ќе брод во рок од 36 часа по уплатата е потврдено Ние ги користиме "Ali Express Стандард за Испорака" логистички метод , кој може да се следи во целата транзиција, а исто така се повеќе побезбедно и побрзо од другите логистика
Она што е во кутијата 1 x Случај за LG G5 Следното се вистински photoes :

Декларираните карактеристики

Материјал:
PC
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.3inches
Компатибилен Бренд:
LG
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Спорт
Карактеристики:
За LG G5 / G5 SE
Бренд Име:
TIMECAT

Поврзани производи