Одговара Пандора Хривнија Diy Црвено Глеѓ Божиќ Подарок Кутија Шарм Монистра 925 Фунта-Сребро-Накит Со Јасни CZ За Изработка на Накит
Ново - 25 %

Одговара Пандора Хривнија Diy Црвено Глеѓ Божиќ Подарок Кутија Шарм Монистра 925 Фунта-Сребро-Накит Со Јасни CZ За Изработка

Залиха
DEN 487.68
DEN 366.00
Износот:


1.Превозот :
Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2.Цена :
Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
PD0098
Објектот Тежина:
4.86G
Метали Тип:
925 сребрен
Бренд Име:
HANZHISHI
Материјал:
Метал
Име:
Diy Црвено Глеѓ Божиќ Подарок Кутија Шарм
накит стил:
diy накит
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Начини на Продажба:
фабриката штекер
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо
Нарачана:
Yes
Метал Тип:
925 Sterling silver
Парична казна или Моден:
Моден
Трговија на големо:
Yes
Кубен Циркони:
+ ААА

Поврзани производи