Daisies 10pcs/многу Модни Pendant Ѓердан Koala Австралиската Мечка Woodland Koala Ѓердан За Жените Накит Животинско Колиер Femme
Ново - 45 %

Daisies 10pcs/многу Модни Pendant Ѓердан Koala Австралиската Мечка Woodland Koala Ѓердан За Жените Накит Животинско Колиер Femme

Залиха
DEN 767.52
DEN 422.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
N0113
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
N0113
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Daisies
Материјал:
Легура
Должина:
45cm

Поврзани производи