KEMALOCE продажба бренд висока видливост тим велосипедизам облека џерси за мажи атлетски спортски про тим уникатен велосипед велосипед носат
Ново - 44 %

KEMALOCE продажба бренд висока видливост тим велосипедизам облека џерси за мажи атлетски спортски про тим уникатен велосипед

Залиха
DEN 1276.80
DEN 715.00
Износот:

Доколку ставката што сте ја примиле е unacceptably неисправни, расипан, или на ред, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Исто така pls изберете големина база на нашата големина на табелата и големина предлог. Активности слободно : Владеење прилагоди, активности, природни ткаенини, за намалување на влијание врз животната средина. Се надеваме дека доаѓањето на вашиот објект на време, но, бидејќи тоа е меѓународен испорака, превозот времето е високо зависна од курир компании и локалните царински давачки (ако е применливо) и целосно надвор од нашата контрола откако објавување.
СТРАНА
Жакард ткаат ткаенина на страна,може да ви дише & брз сува
ПАТЕНТ
Најдобри црна целосна скриени YKK патент (1000 Пати На Сигурност Тест).Дека Можете Да Им Помогне На Другите Клиенти Да Се Избере Правилната Големина. Никогаш нема да Избледи : Ние користиме високо квалитетни Италија мастило, така и нашата мастило никогаш нема да згаснат. како ние се стремиме да се обезбеди меѓусебна и позитивни трансакции
3.Ако сте во НАС, ве молиме изберете 1 димензии поголеми од себе.Не Кајгана. Материјал : Џерси : Долго мрежа(100% Полиестер)+жакард mesh ткаенини
2.Ние ќе пишува помалку вредноста во фактурата.Не пеглање.Нашата големина помала од НАС големина.Миење под 30 °C. Pls Исто Така, Обезбеди Својата Висина,Тежина,Градите, За Нашите Referecne. Дише : Тенок плетење материјал, за да се обезбеди извршувањето на потење.
Карактеристики На Производот :
1.

Декларираните карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex,Микрофибер
Број На Модел На:
VAGGE-SJ-024
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Бренд Име:
KEMALOCE
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Сезоната:
лето, на пролет,есен
Производ/материјал:
100% Полиестер,Coolmax mesh ткаенини
Големина:
XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
Патент:
Ykk целосно скриен патент
Пол:
Мажи/Жени/Унисекс
Спорт Тип:
Планински Велосипед/Трки Патот Велосипед/Mtb Ciclismo Bicicleta
Тип На Објект:
Велосипедизам џерси кошули
боја:
Бело/Црна/Зелена/Црвена/Yello/Розова/Црно/Сино/Сива
Функција:
Дише/Брз сува/UV заштита/Компресија
Јака:
Мандарински Јака

Поврзани производи