6pcs 3/32 (2.35 mm) месо тело 6.35 mm Тапан Понесе Дијаметар Sandbars за Електрична Dremel, Micromotor Вежба Полирање
Ново - 22 %

6pcs 3/32 (2.35 mm) месо тело 6.35 mm Тапан Понесе Дијаметар Sandbars за Електрична Dremel, Micromotor Вежба Полирање

Залиха
DEN 172.80
DEN 135.00
Износот:


6pcs 6.35 mm Понесе Дијаметар Sandbars
Опсег на Примена :
1. 3/32" (2.35 mm) месо тело големина
2. Тапан / Понесе Кол 6.35 mm
3. Одговара за сите 6.35 mm дијаметар пескарење бендови
Пакување Листа :
1. Sandbars * 6 компјутери
Физички Детали :
Превозот :
1 : објектот ќе биде испратена во рок од 10 работни дена по уплатата примена во целост и да се расчисти.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса одговара на Alixepress адреса пред да плаќаат.
3 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4 : ве Молиме проверете ја вашата земја е царинска испостава etermine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Повратни информации :
1 : ве Молиме оставете ни Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации доколку производот е добар. Ако, поради некоја причина, не сте задоволни со вашата нарачка, pls не се двоумете се да ги споделите со нас, ние ќе се направи нашите големи напори да се реши!
2 : Вашето мислење е нашата мотивација да се развие нашиот бизнис и служат подобро.
Обичај Услуга :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи и нашите услуги. Нашата служба за корисници тим е секогаш да работи зад сцената за да пристапите секоја ваша потреба и барање. Ние се достапни ваша погодност за да одговори на сите прашања, дали преку е-маил или разговор во живо. Без разлика на тоа што ова прашање се.
Политика На Враќање :
Враќање во рок од 30 дена е прифатена , иако објектот во добра состојба.
Наплата за замена барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број и причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот immediated кога се најде неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети се врати без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и /или undeliverable. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тоа е да се врати.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Големина:
6.35mm Bore Diameter
Број На Модел На:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Количина:
6Pcs
Материјал:
sandbars

Поврзани производи