4mm да 12mm 20mm 32-милиметри ХСС Челик Чекор Вежби Битна Алатка за Поставување Хексадецимален месо тело Обложен Метал Вежба Малку се Намали Алатка Поставите Дупка Машин?

4mm да 12mm 20mm 32-милиметри ХСС Челик Чекор Вежби Битна Алатка за Поставување Хексадецимален месо тело Обложен Метал Вежба

Залиха
DEN 91.68
Износот:


Сет од 3 за работни места од сите големини. - 2 fluted рабови за побрзо, неспокојот сечење.
- Хексадецимален месо тело спречи пропаѓање кога на чак.
- Површинска обработка : Титаниум позлата.
- Идеален за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн.
- Материјал : ХСС челик.
- На должини се separeately 104.5 mm ( 15 чекор ), 74mm ( 9 чекор ), 67mm ( чекор 5 ).
- На 3 секачи дојде во следните големини :
4 - 32-милиметри ( 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm, 26mm, 28mm, 30мм, 32-милиметри ).
4 - 20mm ( 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm ).
4 - 12mm ( 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm ).

Декларираните карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
1pcs 4 до 12mm, 1pcs 4 за да 20mm, 1pcs 4 32-милиметри, 3pc 4 до 12 20 32-милиметри
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
дијамант
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EARUELETRIC
Тип:
Центар Вежба Малку
Употреба:
Метал Дупчење
MPN:
Крајот Мелница
Земја/Регион на Производство:
Кина

Поврзани производи