бела ZY ballpoint Пен и на пен торба Училиште Канцеларија Канцелариски roller ball пенкала мажи жени бизнис-роденденски подарок испратите рефил 041
Ново - 15 %

бела ZY ballpoint Пен и на пен торба Училиште Канцеларија Канцелариски roller ball пенкала мажи жени бизнис-роденденски подарок

Залиха
DEN 336.00
DEN 286.00
Износот:


пенкало торба должина : 15cm
испрати дополнителни рефил

Декларираните карактеристики

Мастило Боја:
Црна
боја:
pen, пенкало и торба
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
233
Материјал:
Метал

Поврзани производи