ОЕМ 6 COM Индустриски КОМПЈУТЕР Fanless Мини PC Qotom-Q310P со Celeron Процесор 3215U ( 1.70 GHz, Broadwell) ,RS485 VGA Опција

ОЕМ 6 COM Индустриски КОМПЈУТЕР Fanless Мини PC Qotom-Q310P со Celeron Процесор 3215U ( 1.70 GHz, Broadwell) ,RS485 VGA Опција

Залиха
DEN 6288.00
Износот:


Пратката & Царинските надоместоци :
1. DHL / Федекс Експрес да повеќето земји
3~7 дена да повеќето земји, но купувачот треба да се плати Царински давачки (Увозни давачки, ДДВ и други). Ние не сме одговорни за тоа, но може да се потрудиме да им помогне на купувачот да се намали такси. Прогласување на пониска вредност како $63 по парче е најдобро решение за повеќето купувачи. Ние го правиме тоа со стандардно. Ако ние треба да се прогласи за вистинската вредност, ве молиме оставете порака. Во Германија и Велика Британија : ние мора да се прогласи за вистинската вредност. 2. ПРОЗОРЦИ Express до ЕУ и велика БРИТАНИЈА, без Царински давачки! Тоа е посебен пратката, но само за Европската Унија и Велика Британија. Тоа ќе потрае околу 10~15 работни дена, но не е без Царински давачки! Ние ја прогласи целосна вредност и не контактирате доколку ви треба фактура. 3. J-NET/ EMS да Русија Достави до дестинацијата, во рок од 15~20 дена во поголемите градови. На далечинскиот управувач област, тоа може да потрае околу 25~40 дена. ОЕМ 6 COM Мини PC Qotom-Q310 P Celeron Процесор 3215 U ( 1.70 GHz, Broadwell) Индустриски КОМПЈУТЕР Опис на Производот Димензија 187×111×50mm Тежина 1.0 КГ Потрошувачка на Енергија TDP 15 W Одборот CPU Intel Celeron Процесор 3215 U (2М Кеш, 1.70 GHz, Broadwell) Интегрирана графика Intel HD Graphics LAN 2 x Intel I211-ВО - 10/100/1000 Контролер Меморија - Поддршка 1333/1600 MHz DDR3 L 1.35 V ТАКА-DIMMs, 1 x Меморија Слот, Макс. Поддржува до 8 GB Меморија Хард Диск - Поддршка MSATA SSD - Поддршка 2.5 Инчен SATA HDD Безжична 300 МЕТРИ Wi Fi (Изборен) Bluetooth Bluetooth 4.0 + 300 МЕТРИ Wi Fi (Изборен) Пред-Panel Конектори 1 x вклучување/исклучување копче за
1 x HDD ВОДСТВО, Моќ Led диоди
2 x USB 3.0 Порти
2 x USB 2.0 Порти
2 x COM пристаништа Внатрешни Конектори 1 x Minipcie порта (за MSATA SSD)
1 x Minipcie порта (за WIFI/BLUETOOT Модул)
1 x DDR3 L SO-DIMM Слот за Мемориска
1 x SATA Порта
1 x SATA моќ конектор
1 x Автоматски подигање на скокач
1 x VGA заглавие
1 x GPIO заглавие (изборен)
1 x слотот за SIM Картичката (изборен) Назад-Panel Конектори 1 x DV 12 V DC влез
2 x HD Видео Конектори
2 x Intel RJ-45 Порти
2 x USB 3.0 Порти
1 x Зборува Конектор
1 x Микрофон Приклучок
4 x COM пристаништа Оперативен Систем за Поддршка на Windows 7 / Windows 8 / 10 Windows / Linux .итн Постојат 4 опции за овој модел,може да изберете што сакате!Ние обично испратите Опција 1 стандардно. Опција 1 6 RS232+2 HD Видео+ 2 Intel RJ45 Портата+4 USB 3.0+ 2 USB 2.0(2 екранот) Опција 2 5 RS232+1 RS485+2 HD Видео+ 2 Intel RJ45 Портата+4 USB 3.0+ 2 USB 2.0(2 екранот) Опција 3 5 RS232+1 VGA+2 HD Видео+ 2 Intel RJ45 Портата+4 USB 3.0+ 2 USB 2.0.( 3 Приказ) Опција 4 4 RS232+1 VGA+1 RS485+2 HD Видео+ 2 Intel RJ45 Портата+4 USB 3.0+ 2 USB 2.0(3 приказ) Напомена : COM2 може да се RS485 и COM3 може да се VGA Пристаништа. Q3215 UG2-P
Q310 P плоча внатре-Front-страна Q3215 UG2-P
Q310 P плоча внатре-Назад-страна Q310 P е fanless мини pc стандардно,клиентот кој сака да купи плоча само,тоа е вентилаторот за ладење вградени Детални Слики

Декларираните карактеристики

боја:
НЕ RAM МЕМОРИЈА НЕМА SSD, 2G RAM МЕМОРИЈА 32G SSD WIFI, 4G RAM МЕМОРИЈА 32G SSD WIFI, 4G RAM МЕМОРИЈА 64G SSD WIFI, 4G RAM МЕМОРИЈА 128G SSD WIFI, 8G RAM МЕМОРИЈА 32G SSD WIFI, 8G RAM МЕМОРИЈА 64G SSD WIFI, 8G RAM МЕМОРИЈА 128G SSD WIFI
Пакет:
Опција 1, Опција 2, Опција 3, 4 Qption
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Бренд Име:
qotom
Хард Диск Капацитет:
1TB
Број На Модел На:
Q310P
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Модел:
Intel Celeron Процесор 3215U (2М Кеш, 1.70 GHz, Broadwell)
Капацитетот На Меморијата:
≥ 4GB
Тип:
Мини Десктоп
Процесор Бренд:
Intel
Употреба:
Комерцијални
Процесор Главниот Фреквенција:
2.0 Ghz
Процесор:
Intel Celeron Процесор 3215U (2М Кеш, 1.70 GHz, Broadwell)
Хард Диск:
поддржува mSATA SSD и 2.5 HDD
Големина:
187*115*52mm(L*H*W)
Тежина На Пакет:
2kg
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
меморија:
1*1333/1600MHz DDR3 SO-DIMM Меморија
WIFI:
WIFI е задолжително
Потрошувачка На Енергија:
15w
Тип:
6 COM мини pc

Поврзани производи