висок квалитет на памук т кошула жените глуварче летање печатени лето мода кратко sleeve блузи tees camiseta F33
Ново - 38 %

висок квалитет на памук т кошула жените глуварче летање печатени лето мода кратко sleeve блузи tees camiseta F33

Залиха
DEN 512.64
DEN 318.00
Износот:


Лето shoreved Т кошула women 's жена на врвот
Затоа што секоја земја не е иста големина, ве молиме изберете вистинската големина според големината на табелата. Ако ви треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Поради временската разлика, одговор на одложување, ве молиме да се разбере.
Лето shoreved Т кошула women 's жена на врвот

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ЕДНА ТОРТА
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1887 година
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
бела, сива, жолта
Големина:
S M L XL
Шема:
глуварче
Времето на пазарот:
2016 година
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен

Поврзани производи