Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Забелешка 4 X Случај Покритие за Xiaomi Redmi 4X 4А-Случај Силикони TPU за Xiaomi Redmi 5 Плус 5A 4 Про Coque
Ново - 6 %

Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Забелешка 4 X Случај Покритие за Xiaomi Redmi 4X 4А-Случај Силикони TPU за Xiaomi Redmi 5

Залиха
DEN 85.92
DEN 81.00
Износот:


1. Модел на телефон : Телефон Случај за Xiaomi Redmi 4 X 5.0 инчи /за xiaomi redmi 4А-5.0 инчи за xiaomi redmi забелешка 4x случај 5.5 инчи / за xiaomi redmi redmi забелешка 4 случај 5.5 инчи за xiaomi redmi 5 A случај 5.0 инчи /за xiaomi redmi 5 Случај 5.0 инчи / за xiaomi redmi забелешка 5=xiaomi redmi 5 плус случај 5.99 инчи 2.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3.Функција : Сина Светлина Кожата + Тигар Леопард Животинско Цвет Шема + Ултра Тенок + Мек, Флексибилен 4.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3. Брза испорака во рок од 1-3 дена + Брз одговор
Реалната Слика :
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо . Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL .
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. Имаме строга ОК и КК систем. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање.

Декларираните карактеристики

Материјал:
за redmi 4x, за redmi 4а -, за redmi 4 4Pro, за redmi забелешка 5, за redmi забелешка 4, за redmi 5A, за redmi 5, за redmi забелешка 4x
Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X,Redmi Забелешка 4,Redmi Забелешка 4X,Redmi 4,Redmi 4А -, Мвр 4, Redmi Забелешка 3,Redmi 3s,Redmi 5,Redmi 5 Плус
дизајн:
Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Цитати & Пораки,Флорални
Големина:
5.0inches
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Suitbale:
за xiaomi redmi 5 случај / за xiaomi redmi 5a случај
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, Најновите Funda за xiaomi redmi забелешка 5
Материјал:
3D Мека TPU Силикон Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4
дизајн:
Цртан филм,животно,Планина ,Цвет, Landscape
feature1:
3D Печатење Меки Силиконски Транспарентна Рамка половина завиткани опремени Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Ултра Тенок Тенок Рамка Мек Силикон За Xiaomi Redmi забелешка 4X Случај
Одговара:
3d Мека Мобилен Телефон Случај за Xiaomi Redmi 4X 5.0 Силиконски Случај
Случај Тип:
Телефон Кеси & Случаи За Xiaomi Redmi 4А-Случај

Поврзани производи