1 Пар 24X4mm Велосипед Диск накладките Дебели Велосипедизам Велосипед накладките За Shimano M375 M445 M446 Плоштадот Велосипед Диск Кочница Подлога
Ново - 36 %

1 Пар 24X4mm Велосипед Диск накладките Дебели Велосипедизам Велосипед накладките За Shimano M375 M445 M446 Плоштадот Велосипед

Залиха
DEN 95.52
DEN 61.00
Износот:

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Брзо опоравување на сопирање моќ за време влажни.
2 x ДИСК накладките
1 x пролет 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Карактеристики :
Бренд нови Планински Велосипед возење Велосипед ДИСК накладките ќе одговара На : SHIMANO M375 механички диск сопирачки, SHIMANO M445,446 масло кочница . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Погодни за употреба во екстремни возење услови, како што се кал,раса и фарма го користите и што тие ги нудат најдолг животен век. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Спецификација :
SHIMANO M375 диск сопирачки( две влошки,пролетта)
Големина на плоштадот Дел : дијаметар 24 * 4 ММ дебел
Кочница делови материјал : смола композитни носат-отпорни, sintered метал
Спецификации : Овој диск накладките се плоштад.
Sintered метал сопирачки влошки, работат добро во сите услови. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Има висока отпорност на топлина и други елементи. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Декларираните карактеристики

Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Големина:
Diameter 24 * 4 MM thick
Компоненти:
Влошки
Број На Модел На:
AAZ600
Бренд Име:
ROBESBON
Материјал:
Sintered Метал
Систем За Сопирање:
диск накладките
Кочница делови материјал:
смола композитни носат-отпорни, sintered метал
Спецификации:
Плоштад

Поврзани производи