трговија на големо масовно многу 35pcs измешани стилови на мажите позлата ретро панк накит, прстени сосема нов

трговија на големо масовно многу 35pcs измешани стилови на мажите позлата ретро панк накит, прстени сосема нов

Залиха
DEN 959.52
Износот:


Опис :
трговија на големо масовно многу 35pcs измешани стилови на мажите позлата ретро панк накит, прстени сосема нов
Материјал : Метални Легури
Количина : 35 x ПАРЧИЊА
Стил : како што е прикажано на фотографиите, испратете ги по случаен избор
Пакување : opp вреќа
Culori достапни : СРЕБРО.
Големина : 18-19-20-21-22mm,#8-9-10-11-12
Пакет :
Сите предмети ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во хартиена кутија или плик чанти
Спецификации :
Ако имате посебни инструкции за својата цел како на вашите барања и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.
Плаќање :
1. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја.
Превозот :
Сите нарачки се испраќаат користејќи Кина Пост Или повеќе погодна за вашиот начин на транспорт и тоа ќе биде испратена во 1-2 работни дена од добивањето на плаќање.
Нормално : 15-25 дена да пристигне до дестинацијата. (Русија, Шпанија, Италија, Јужна Америка може да биде подолго)
Special : 30-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, царинење, и оддалечените области.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме 30 ДЕН се ВРАТИ за оваа точка .
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не прифаќаме никакви предмети за штета по употребата.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Aliexpress центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.*
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, за да, на пример, стока не се примени предмети не се задоволни, количината не е точен, производот е неисправен, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да се реши за вас, ви благодариме за вашето разбирање и помош.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Панк
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
AS11
Метали Тип:
Легура

Поврзани производи