2 парчиња 60mm Светлина Пена Опашка Тркало Дебелина:18mm Оска дупка: 3.1 мм За РК Авионски Делови Замена
Ново - 40 %

2 парчиња 60mm Светлина Пена Опашка Тркало Дебелина:18mm Оска дупка: 3.1 мм За РК Авионски Делови Замена

Залиха
DEN 115.20
DEN 69.00
Износот:


Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R/C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
√ Брза испорака ,Со Следење на број. Добиете предмети,или Испраќање/Наплата.
√ Ја прати како подарок,прогласи ниска Вредност
√ Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
√ Трговија на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија.
Убав ден на сите вас : ) Точка : 60mm Пена Тркала
Пакетот Вклучува : 2 Парчиња
Карактеристики :
Материјал : Пена ; Центар Основни : Пластика, Најлон
Дијаметар : 60mm
Оска дупка : 3.1 mm
Дебелина : 18mm
Нето Тежина : 8g /pc
Compatibile со : РК Авион
Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Број На Модел На:
330054-2
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
пена
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
60mm Опашка Тркало

Поврзани производи