Mecresh Поставен Симулирани Бисер Нараквици за Жените Сребрена/Златни-Боја Лист Кристал Pulseras Mujer Femme Свадба Накит MSL197
Ново - 35 %

Mecresh Поставен Симулирани Бисер Нараквици за Жените Сребрена/Златни-Боја Лист Кристал Pulseras Mujer Femme Свадба Накит MSL197

Залиха
DEN 301.92
DEN 196.00
Износот:


Бренд : Mecresh
Предмет Тип : Хривнија за Жени
Материјали : Цинк Легура/ Кристал/ Синтетички Бисер/ AAA Кристал
Облик/Шаблон : Лист
Боја : Сребрена/Златни-Боја
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MSL197
Бренд Име:
mecresh
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
свадба накит
Компатибилност:
хривнија за жени
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Кристално
Други Камења:
ААА Кристал
Подарок за:
Невестата/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга/Ќерка/Женски пријатели
Прилики:
Свадба/Ангажирање / Партија / Матурска / Годишнината
превозот:
Бесплатен превозот
Тип:
Хривнија за Жените/ Pulseras Mujer Femme
Обликот:
лист
боја:
Сребрена/Златни-Боја
Пакет:
Меур плик

Поврзани производи