18-32 Сребрена/Розово Злато/Gold/Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик 2.4 mm Топката Синџир Pendant Ѓердан Накит за жените/мажите

18-32 Сребрена/Розово Злато/Gold/Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик 2.4 mm Топката Синџир Pendant Ѓердан Накит за жените/мажите

Залиха
DEN 288.00
Износот:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС. Ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Боја : сребро,злато,злато се зголеми и црна.
Должина : 45см,50cm,60cm,70cm,80см, ние, исто така, може да направи други должина со вас.
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Шопинг процес :
Пакување процес :
Испорака :
Накит одржување :
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
18 инчи 45см, 20 инчи 50cm, 24 инчи 60cm, 28 инчи 70cm, 32 инчи 80см
Главниот Камен Боја:
Црна, Розово Злато, Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
URSJEWELRY
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
URS CC
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
Никој
Функција:
Спиење Tracker
боја:
сребро, розово злато, злато, црна
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Должина:
customized length
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
мода/трендовски/класичен/подароци/Романтичен
информации:
Кина мода накит Добавувачи, трговија на Големо снабдување,
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ Подароци,Партија,Свадба Се Облекуваат
Подарок за:
Пријатели , Љубовници , Семејството .Денот на вљубените. Роденден

Поврзани производи