Лето Базен Симпатична Гумени Мини Розова Крило Фламинго Носителот Пијат Чаша Постоечкиот Играчки Бања
Ново - 39 %

Лето Базен Симпатична Гумени Мини Розова Крило Фламинго Носителот Пијат Чаша Постоечкиот Играчки Бања

Залиха
DEN 167.52
DEN 102.00
Износот:


1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.

Декларираните карактеристики

Применливи Луѓе:
Жените
Број На Модел На:
Пливање Прстени 53
Тежина:
45g
Материјали:
ПВЦ
Виножито Големина:
24*20*8 cm
Жолта Сирена Големина:
33*21*17 cm
Бела Свон / Black Swan Големина:
33*26*22 cm
Црвена / Црна Брада Големина :
41*19*10 cm
Портокал Крофни Големина:
19*19*7 cm
Пинк Крило Фламинго Големина:
25*25*15 cm
Место на Потекло:
Кина

Поврзани производи