Фитнес памук Сила Завој врвка за околу Рака Ремени Спорт Wristbands Поддршка на Зглобот Заштитник Карпален Тунел Салата Обвива
Ново - 14 %

Фитнес памук Сила Завој врвка за околу Рака Ремени Спорт Wristbands Поддршка на Зглобот Заштитник Карпален Тунел Салата Обвива

Залиха
DEN 54.72
DEN 47.00
Износот:


Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Сосема нов и висок квалитет
Авто-греење подлога наменета за врвка за околу
Висок еластичен појас,добра еластична,носат удобно,ставете и фирма,changeless форма
Да може ефективно да се подобри циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмот, и јасно меридијани, подобрување на имунитетот
Применливи да коска хиперплазија на простатата, на зглобот болка, болки во зглобовите и другите симптоми на hyperthermia терапија
Лесен за употреба, дискретна и може да се користи секаде во секое време
Безбедно и удобно да се носат
Надворешниот слој : Ултра мека самолепливи крпа,лесно да се преземе за вклучување/исклучување(Може да се прилагоди на големината)
1-2 часа на ден, се препорачува
Материјал : Композитни материјали, греење крпа, магнет
Боја : покаже како на сликата
Забелешка : Ако на телото, дел се појавува црвенило, треска, hyperthermia, тоа е нормален феномен,Со текот на времето, топлина интензивен ќе стане многу слаби и греење време ќе добие longer Pregnant жени, деца и оние кои страдаат од хипертензија, срцеви проблеми, слаба мудрост, попреченост само да управуваат со life Do не користете го производот во чувствителните делови како што се очи
2 Парчиња Спонтано Греење Магнетна Терапија Зглоб Подготвуваат Појас
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
Aolikes
Применливи Луѓе:
Возрасни
Материјал:
1
Број На Модел На:
27.00*6.50*0.20 cm

Поврзани производи