Нова Мода Лични СОС Лични Анти-Напад Јајце Форма Keychain Анти-Безбедност Аларм Систем за самоодбрана за Девојка Дете Црна

Нова Мода Лични СОС Лични Анти-Напад Јајце Форма Keychain Анти-Безбедност Аларм Систем за самоодбрана за Девојка Дете Црна

Залиха
DEN 143.52
Износот:

Нови Безбедност Лични СОС Лични Анти-Напад Заштита Машки Јајце Форма Keychain Анти-Безбедност Аларм Систем Опстанок Опрема
100% сосема нов и висок квалитет. Лесен за употреба и да го носат, ниска потрошувачка на енергија, ултра-висока аларм. Едноставен и ефикасен личната безбедност на уредот. Добро за ноќни смени работници, жени, стари лица, хендикепирани, joggers, и оние кои патуваат сами. Кога се во опасност, едноставно извадете го pin прилог на keychain за да го исклучите алармот, алармот ќе ја испорача ултра-гласна сирена. Предмет Тип : Алармот Keychain Материјал : ABS пластика + метал род Големина(L*W*H) : приближно 6.2 cm x 4.2 cm x 2,2 см/(2.44*1.65*0.87") Јачина : 120 d B Работен напон : 5 V Тежина : 43g/1.52 оз Пакет : 1x јајце форма Аларм Keychain(Црна боја,батерија вклучени)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Fuers
Број На Модел На:
Анти-AG

Поврзани производи