Daisies Едно Парче Pendant Ѓердан Рачно Изработени Оригами Мачка Ѓердан Од Злато Сребро Ѓердани За Жените Животинско Накит Колиер Femme
Ново - 50 %

Daisies Едно Парче Pendant Ѓердан Рачно Изработени Оригами Мачка Ѓердан Од Злато Сребро Ѓердани За Жените Животинско Накит Колиер

Залиха
DEN 95.52
DEN 48.00
Износот:


Накит Тип : Pendant Ѓердан .
Продажба на мало : 1pcs
Квалитет : А+++ .
Повод : Свадба / Партија / Ангажирање / Годишнината
Совршен објект како подарок или украс .
Мала Тежина и Природен Изглед .
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не се одразува вистинската боја на објектот , Ние guaraatee стил е иста како што е прикажано на слики.
Превозот
Сите објектот ќе биде предаден, со Бесплатен Превозот.
Микс Цел
Микс Цел ≥$7 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет (Track-во можност).
Цел > $150 , Бесплатен Превозот од UPS-от, DHL, или ЕМС.
Ние испраќаат пакет од 3-5working дена, ако се сретна со викенд,ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.
Економија Бесплатен Превозот Време.
САД 10-20 работни дена.
Земјите на ЕУ и Азиски земји 15-25 работни дена.
Руската земја и земјите во близина 25-55 работни дена.
Јужна Америка земји 25-45 работни дена.
Други земји со 25-35 работни дена.
Политика За Наплата
1.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-5days откако ќе ги примите врати објектот.
2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации
Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.
Уживајте во вашата шопинг време во нашата продавница!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
10*12mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N0126
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Daisies
Должина:
45cm

Поврзани производи