1 Buc Висока Прецизност Индивидуални Трепките ESD Анти-статички Пинцети Природни Лажни Око Трепките Tweezer Eyelash Продолжување Pincet

1 Buc Висока Прецизност Индивидуални Трепките ESD Анти-статички Пинцети Природни Лажни Око Трепките Tweezer Eyelash Продолжување

Залиха
DEN 210.24
Износот:


Добредојдовте да ја посетите , ако било какви посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам, ви благодарам !!!
Тип на производ : ESD серијата помош на пинцета ; Спецификација : ESD-10,ESD-11,ESD-12,ESD-13,ESD-14,ESD-15,ESD-16,ESD-17 Материјал : високо квалитетен не 'рѓосувачки челик 302-киселина-доказ,анти-корозија,анти-магнетни,анти-' рѓа користење на посебна обвивка материјал на површината,подобро анти-статички ефект Функција : 1. на високо-одделение изглед,мазна и единствен рабови.
2. фино совет дизајн,exquisit изработка,добра опрема на ѕвонење.
3. со анти-лажни лого и ознаки . Appication : mobile,козметички,види,часовници,електроника,мобилни телефони и висока прецизност предмети. Продажба : 1 /2 /3 /5 компјутери / set ,ве молиме, известете . Забелешка : ако изберете 2/3/5 парчиња ,ве молиме известете пинцети Бр. сакате и да ја напушти messege .
на кратко, повеќе квантитет ,повеќе попуст .
[xlmodel]-[custom]-[8888]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[34235]

Декларираните карактеристики

Должина:
ESD10, ESD11, ESD12, ESD13, ESD14, ESD15, ESD16, ESD17
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Количина:
трепките пинцети
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Големина:
eyelash extension tweezer
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Трепки Стил:
Други
Бренд Име:
yelix
Број На Модел На:
шминка пинцети
Точка име :
eyelash продолжување пинцети,tweezer за eyelash
Употреба:
веѓа,шминка,eyelash продолжување пинцети,pinca
боја:
како фотографии
HRC:
над 40
Функција:
анти-магнетни киселина-доказ, анти-корозија
занаети:
многу фини и прецизен
Предности:
анти-статички,добра еластична, мала деформација
Продажбата На Спецификација:
1 buc/set
Потекло:
Кина
Услуга:
трговија на големо ,трговијата на мало,оем,odm

Поврзани производи