Топла Продажба Екстравагантни Жените накит сет со ААА Кристал,Злато боја Ѓердан И Обетки ослободува Синџир
Ново - 30 %

Топла Продажба Екстравагантни Жените накит сет со ААА Кристал,Злато боја Ѓердан И Обетки ослободува Синџир

Залиха
DEN 220.80
DEN 155.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2 Обетки+1Necklace
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
Нови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир должина:
45см

Поврзани производи