НОВИ Fullmetal Алхемичарот Полковник Рој Mustang Едвард Elric Cosplay Костими Ракавици
Ново - 7 %

НОВИ Fullmetal Алхемичарот Полковник Рој Mustang Едвард Elric Cosplay Костими Ракавици

Залиха
DEN 122.40
DEN 114.00
Износот:


Материјал : Памук
Пакетот вклучува : 1 пар
100% Сосема Нов
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена(Нарачана треба 7-10days). Превозот Време за Прибл : e Packet 15-25 дена .Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 30-40days. EMS 10-20days .Fedex ОДНОСНО и DHL 7-10days ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Декларираните карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LUOGEN
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници

Поврзани производи