Моден жените Уво заштитна устата маска Windproof earmuff анти прашина зима маски девојки Анти Haze Грип памук маски за Лице

Моден жените Уво заштитна устата маска Windproof earmuff анти прашина зима маски девојки Анти Haze Грип памук маски за Лице

Залиха
DEN 196.32
Износот:

Ние продаваме голем број на видови на висок квалитет на Мажи, Жени и Деца маски , PM2.5 маски и Расположливиот респираторните маски , добредојдени да изберете од нашата продавница : Мода жените Уво заштитна устата маска Windproof earmuff анти прашина зима маски девојки Анти Haze Грип памук Лице маски Материјал : фланелен боксери+памук Големина : 21cm*14cm Пакет Вклучуваат : 1pc со OPP пакет .
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

боја:
Розова, Жолта, Црвена Лубеница, Сина, Сива
Тип На Објект:
Маски
Материјал:
фланелен боксери+памук
Број На Модел На:
KZ025
Бренд Име:
CROPADELACN
Големина:
21cm*14cm
Количина:
1
Функција:
Со Earmuff

Поврзани производи