Лаптоп Кулер за Ладење на лаптопот кулер Рампа 5 Вентилатори за Лаптоп КОМПЈУТЕР База Компјутер Ладење Подлога Зајакнување Издание
Ново - 19 %

Лаптоп Кулер за Ладење на лаптопот кулер Рампа 5 Вентилатори за Лаптоп КОМПЈУТЕР База Компјутер Ладење Подлога Зајакнување Издание

Залиха
DEN 94.08
DEN 76.00
Износот:


Лаптоп Кулер за Ладење на лаптопот кулер Рампа 5 Вентилатори за Лаптоп КОМПЈУТЕР База Компјутер Ладење Подлога Зајакнување Издание
Име на производ : Преносни зелени не ebook решетката за ладење
Боја : зелена,сина,црвена,бела
должина : 35.5 см ,широка страна : 4 cm. дебелина : 0.8 cm
Материјал : ПВЦ
Пакет Содржина : 1 * Преносни Кулер Подлога(Уреди Не Се Вклучени)
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Број На Модел На:
Лаптоп Кулер за Ладење на лаптопот кулер Подлога
Апликацијата Лаптоп Големина:
Универзална
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JETTING

Поврзани производи