мојата форма 20Pcs Цинк Легура на Животните Волкот Шарм Накит За Правење
Ново - 5 %

мојата форма 20Pcs Цинк Легура на Животните Волкот Шарм Накит За Правење

Залиха
DEN 479.04
DEN 455.00
Износот:


Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 14.6 мм*15.3 mm
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
"Волк" шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AF186580
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Шарм Тип:
Животни
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски

Поврзани производи