YuXi Мини USB приклучок приклучок конектор,V3 порта за ONDA MP3 MP4 GPS,итн., 5Pin SMT,потоне одбор
Ново - 14 %

YuXi Мини USB приклучок приклучок конектор,V3 порта за ONDA MP3 MP4 GPS,итн., 5Pin SMT,потоне одбор

Залиха
DEN 8.16
DEN 7.00
Износот:


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YuXi
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
MI-012
Компатибилен Бренд:
за onda

Поврзани производи