13*11mm 100cs/многу година нови модни антички бронза/сребро Злато Боја рачно изработени шарм круна принцеза
Ново - 5 %

13*11mm 100cs/многу година нови модни антички бронза/сребро Злато Боја рачно изработени шарм круна принцеза

Залиха
DEN 371.52
DEN 353.00
Износот:


1lot =100pcs
Големина : 11*13 MM
Ние можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
0009
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Поврзани производи