20 Поставува Sumitomo DL 090 2 Pin Женски Авто Автомобил Конектор Водоотпорен Инјектор за Гориво 6195-0043 Користат За Хонда ФОЛКСВАГЕН Сантана Passat Б5

20 Поставува Sumitomo DL 090 2 Pin Женски Авто Автомобил Конектор Водоотпорен Инјектор за Гориво 6195-0043 Користат За Хонда

Залиха
DEN 604.80
Износот:


Sumitomo DL 090 2 Pin Женски Авто Автомобил Конектор Водоотпорен Инјектор за Гориво 6195-0043 Користат За Хонда "ФОЛКСВАГЕН" Сантана Passat Б5
Секој сет вклучуваат иглички и печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ7022B-2.2-21
Број На Модел На:
6195-0043
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски

Поврзани производи