12mm 5 Pin RGBW LED Лента Конектор Адаптер L Форма За SMD 5050 RGBW LED Лента, Светлата Без Лемење
Ново - 4 %

12mm 5 Pin RGBW LED Лента Конектор Адаптер L Форма За SMD 5050 RGBW LED Лента, Светлата Без Лемење

Залиха
DEN 6.24
DEN 6.00
Износот:


Позитивни повратни информации ќе бидат оставени откако ќе се потврди на редот! И ви благодарам за вашите позитивни коментари и повратни информации. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Иновации, истражување и развој обезбеди најдобрите враќа за нашите клиенти, додека во исто време обезбедување на инспирација за нашиот понатамошен развој.
П : Колку чини тоа испратени до мојата земја ?
A : Сите наши производи се на големо, превозот цената ќе се брои како вашата нарачка подетални информации, ако има било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ви благодариме !
П : дали постои следење на број се достапни за мојот објект ?
A : Да, ние ви ја испраќаме на сите нарачки со СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише. Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-50 работни дена. Како што се, ние исто така се обидуваме се потрудиме да се избегне било неутрален или негативен фидбек предизвикани од било невнимание или недоразбирање. Ние ќе ви даде најдобри трговија на големо цена, благодарение !
. Ако сакате да се плати за цел со другите плаќање ве молиме слободно контактирајте со нас!
П : Како можам да се плати за мојата купување ?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, пари booker, и банкарски трансфер, итн. Основана во 2010 година,Што е понуден клиенти удобен начин да се продавница за широк избор на производи по атрактивни цени преку интернет веб-сајтови.
"Секогаш Delighting,Победи-да-Win" е нашите ветувања и мисија. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни. Експрес испорака времето зависи дестинација и други фактори; тоа може да трае до 3-15 работни дена. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака)друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре, не се збуни ги наплаќаат за дополнителни превозот.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Сите наши производи 100% инспекција и тестирани пред превозот, а потоа ние нудиме 30 ден без мака за парите назад гаранција, враќање превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка или неисправни. Самите фабрика и некои нашите соработка фабрики бидете сигурни дека можеме да понудиме добар OEM/ODM услуга за нашите клиенти кои сакаат прилагодено производи со себе дизајн или бренд.
Известување
12mm 5 Pin RGBW LED Лента Конектор Адаптер За SMD 5050 RGBW LED Лента, Светлата Без Лемење
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница.

Декларираните карактеристики

боја:
L Форма, Т Форма, Форма На Крст
Број На Модел На:
12mm 5 pin rgbw конектор
Атрибут 1:
12mm 5 pin rgbw L конектор
Атрибут 2:
12mm 5 pin 5050 rgbw led лента конектор
атрибут 3:
12mm 5 pin rgbw led лента конектор адаптер
Примена:
Осветлување
SKU:
lsc0035001

Поврзани производи